[info nr 680][Autor: p. M. Pyszny][Dodano: 21.06.2019r. 22:30]
Michał Frycz – wspomnienie

Drogi Michale, społeczność szkolna Gimnazjum nr 4 im. Henryka Sienkiewicza żegna Cię z ogromnym żalem. Byłeś wspaniałym uczniem, zdolnym, pracowitym, koleżeńskim. Odszedłeś nagle i niespodziewanie.

Zapamiętamy na zawsze Twój uśmiech i zaangażowanie w sprawy klasy i szkoły. Nie było w latach 2013 – 2016 w gimnazjum projektu, akademii, konkursu, w którym nie brałbyś udziału. Wspominamy Cię, oglądając galerię zdjęć na stronie www.g4.szkola.pl - pasowanie na gimnazjalistę, Maraton Pisania Listów, selfie w bibliotece, lipdap, święto matematyki, festyn szkolny, święto szkoły, wszędzie tam byłeś i cieszyłeś nas swymi talentami.

Na zawsze zapamiętamy Cię jako Henryka Sienkiewicza na akademii z okazji 100 – lecia szkoły.

Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą…..

"Śmierć Michała zaskoczyła i zasmuciła nas wszystkich. Michał spędził z nami 3 cudowne lata (nie licząc corocznych tradycyjnych wrześniowych spotkań klasowych). Mały wzrostem, ale wielki sercem. Pełen pomysłów, zawsze uśmiechnięty, gotowy do szkolnego boju już w sierpniu przygotowując gazetkę na rozpoczęcie roku szkolnego. Zaangażowanie, opanowanie, a jednocześnie poczucie humoru Michała zawsze nakręcały naszą klasę do działania. Będziesz na zawsze w naszej pamięci i w naszym sercu"

najlepsza3a i wychowawca

info_680