[info nr 665][Autor: p. M. Pyszny][Dodano: 26.02.2018r. 16:31]
Szkolny Konkurs Recytatorski
W piątek – 23 lutego w sali 64 zebrało się grono miłośników poezji i recytacji, wśród nich byli: uczestnicy szkolnego konkursu, publiczność oraz jury.

info 665Pani dyrektor – Małgorzata Marciniak wszystkim uczestnikom recytatorskich zmagań wręczyła dyplomy za: udział w szkolnym konkursie recytatorskim, pielęgnowanie kultury języka ojczystego, rozwijanie pasji czytelniczych. W kategorii klas starszych- (klasa VII oraz gimnazjum) zwyciężyła Hanna Gocyk, II miejsce zajął Miłosz Marszałek, III - Agnieszka Nowak, na wyróżnienie zasłużyła Zosia Mrowiec, natomiast nagrody publiczności przypadły: Kubie Baranowi ( klasy młodsze) oraz Sabinie Grajner ( klasy starsze). Zdobywcy miejsc 1- 3 będą nas reprezentować w konkursie powiatowym. Jury w składzie : pani dyrektor Małgorzata Marciniak, pani Magdalena Łubkowska, pani Dominika Machulec wyniki w kategorii klas młodszych ogłosi we wtorek. Gratulujemy Wam Drodzy Uczniowie talentów recytatorskich i humanistycznych zainteresowań.

info_665

Zdjęcia: p. M. Pyszny