[info nr 657][Autor: p. M. Pyszny][Dodano: 08.01.2018r. 15:07]
Kino w nagrodę !
Klasy III c oraz III a gimnazjum wraz z wychowawczyniami oraz panią wicedyrektor w nagrodę za zdobycie I i II miejsca w szkolnym festiwalu pieśni patriotycznej wybrały się na wycieczkę do Multikina na wybrane przez uczniów seanse filmowe: Najlepszy oraz Liga Sprawiedliwości.

Film Najlepszy to niesamowita historia upadków i wzlotów narkomana, inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman.

Film Liga Sprawiedliwości to amerykański film science fiction na podstawie serii komiksów o grupie superbohaterów o tej samej nazwie wydawnictwa DC Comics. Każdy z uczniów mógł wybrać coś dla siebie w ramach nagrody.

Uczniowie klas III a i III c serdecznie pragną podziękować sponsorom nagrody- Firmie PROMED, którą reprezentował prezes pan Andrzej Sądel oraz przewodniczącej komisji oświaty pani Stefanii Szyp za hojny dar i wyróżnienie w konkursie.

Opracowanie: Klasy III a i III c wraz z wychowawcami
Zdjęcia: Klasy III a i III c wraz z wychowawcami