[info nr 646][Autor: p. M. Pyszny][Dodano: 25.09.2017r. 16:05]
Dzień Patrioty i Patriotki w szkole
Zachęcamy Was do realizacji projektu edukacyjnego już od pierwszych dni września, bo uważamy, że patriotyzm to jeden z ważniejszych tematów na początku XXI wieku.

Wychowawcy klas otrzymali od organizatorów projektu - Narzędziownik Patrioty_ki XXI w., który poprowadzi Was krok po kroku i pomoże w realizacji projektu uczniowskiego poświęconego wartościom i cechom jakimi powinni kierować się współcześni patrioci i patriotki.

Przewodnikiem naszych działań jest Jacek Kuroń społecznik, działacz, polityk. Finał projektu odbędzie się w listopadzie po Dniu Niepodległości. Chcemy pokazać, że jesteśmy patriotami i bliskie nam są hasła: wolność, odpowiedzialność społeczna, równość, dialog i zaangażowanie społeczne.

Zachęcamy uczniów i nauczycieli do wspólnego działania - wszyscy jesteśmy w programie!

Zdjęcia: p. M. Pyszny