[info nr 645][Autor: p. M. Pyszny][Dodano: 25.09.2017r. 14:25]
Kwiaty za elektrografy
Celem projektu, który podjęli rodzice i uczniowie klasy III c gimnazjum z inicjatywy wiceprzewodniczącej Rady Rodziców szkoły – pani Urszuli Jakubczyk jest zmniejszenie zagrożeń dla środowiska ze strony zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

W ramach projektu odbywa się zbiórka zużytego sprzętu, który przynoszą klienci sklepu CASTORAMA, w zamian otrzymując kwiaty – wrzosy. Rodziny uczniów klasy IIIc przez dwa dni zebrały mnóstwo zużytego i niepotrzebnego sprzętu – stare telewizory, komputery, lodówki, drukarki, a otrzymali ponad 150 sadzonek wrzosów. Pięknymi kwiatami rodzice uczniów klasy III c wraz z pracownikami obsługi szkoły osadzili w piątek wejście do budynku gimnazjum. DZIĘKUJEMY ! Wniosek z tej akcji jest prosty, uczestnicząc w projekcie „KWIATY ZA ELEKTROGRATY” wszyscy odnosimy korzyści, wszyscy wygrywamy i kwiaty przy wejściu mamy!

info_645

Zdjęcia: p. M. Pyszny