"Dobroć serca jest tym, czym ciepło słońca: ona daje życie." H. Sienkiewicz

AKTUALNOŚCI

info 637
[info nr 637][Autor: admin][Dodano: 28.06.2017r. 22:09]
G4 kręci kółka 2017
W czerwcu najwytrwalsi i najlepsi cykliści otrzymali dyplomy oraz upominki za udział w projekcie G4 kręci kółka. Wcześniej jednak mogli poczuć smak rowerowej wyprawy, którą G4 zorganizowało po raz trzeci wspólnie z Zespołem Szkół z Czerwionki

info_637

Była to trzecia wyprawa, zorganizowana wraz z Zespołem Szkół w Czerwionce. Oprócz tradycyjnego kręcenia kółkami, mogliśmy skorzystać z szerokiej gamy atrakcji jakie fundował ośrodek H2O. Po wykręceniu 50 km, posiłku, zagraliśmy towarzyskiego mecza w piłkę nożną, siatkówkę, skorzystaliśmy z basenu. Wieczorem zorganizowaliśmy ognisko integracyjne.

Drugi dzień przywitał nas również dobrą pogodą, dlatego po śniadaniu z pełną werwą wyruszyliśmy do Wisły. Ścieżki rowerowe, relaksacyjny postój w Ustroniu oraz most wiszący na trasie to główne atrakcje drugiego dnia rajdu. Po powrocie do ośrodka i posiłku skorzystaliśmy z kolejnej atrakcji ośrodka - kajaków. Pod czujnym okiem ratownika mieliśmy dobrą godzinę świetnej zabawy. Reszta dnia to kolejne rozgrywki sportowe, basen oraz ognisko, którego opiekunami były osoby przegranej drużyny w towarzyskim meczu siatkówki.

Trzeci dzień to powrót do domu. W sumie w trakcie 10 godzin wykręciliśmy 156 km, spaliliśmy 6700 kcal. Gratuluję wszystkim uczestnikom wytrwałości i zaangażowania. Z taką ekipą można kręcić w nieskończoność.

G4 na 3TMRR reprezentowali: Ania 2c, Martyna 3a, Bartłomiej 2c, Bartosz 2c, Karol 3a, Damian 2c, Szymon 3a oraz gościnnie absolwenci Weronika, Magdalena, Kamil.

info_637

info_637

info_637

info_637

info_637

info_637

info_637

Opracowanie: admin
Zdjęcia: admin
Copyright by Marcin Gorzawski and G4. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.