[info nr 633][Autor: p. Anna Gudzik][Dodano: 30.05.2017r. 20:43]
Radośnie, kolorowo i rodzinnie!

W sobotnie popołudnie 27 maja br. cała społeczność uczniowska oraz przyjaciele i sympatycy Zespołu Szkół nr 3 w Czerwionce już po raz siódmy spotkali się, aby wspólnie bawić się na festynie szkolnym. A okazja ku temu była szczególna, bowiem poprzedniego dnia obchodziliśmy Dzień Matki. I to właśnie swoje mamy uczniowie chcieli szczególnie uhonorować występami. Były piosenki, skecze, scenki gwarowe. Nie zabrakło też pokazów strażackich w wykonaniu miejscowej jednostki OSP. Ponadto na Orliku imprezą towarzyszącą były rozgrywki: starsi, czyli rodzice – kontra młodsi sportowcy, a więc dzieci. Na festynie oprócz strawy duchowej nie zabrakło też tej dla ciała. O to zatroszczyli się już rodzice z Rady Rodziców, którzy z ogromnym poświęceniem dyżurowali zarówno przy grillu, jak i w kuchni. Dlatego festyn ze wszech miar można uznać za udany! Tym bardziej, że pogoda dopisała i przez całe popołudnie bawiącym się na boisku szkolnym towarzyszyło przepiękne słońce.

Festyn rodzinny czerwieńskiego ZS nr 3 zaszczycił swoją obecnością także Marek Profaska, wicestarosta powiatu rybnickiego.

Galeria zdjęć 1 (autor: admin) >>

Organizacja festynu wymaga zaangażowania ogromniej rzeszy ludzi. W grupie tej znaleźli się: rodzice, sponsorzy oraz osoby i instytucje wspierające placówkę. Im wszystkim należą się ogromne wyrazy wdzięczności.

Galeria zdjęć 2 (autor: Martyna Żółkiewicz) >>

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 3 w Czerwionce bardzo dziękuje za udostępnienie ławostołów Akcji Katolickiej przy Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Panu Leszkowi Szejka i sponsorom: Pani Katarzynie Kupka - Zakład Kosmetyczny „ KATRIN”, Solarium ” VIVA, ,, Panu Piotrowi Słowik - Firma jubilerska „ Szmaragd”, Pani Beacie Wita – kwiaciarnia „ Glorioza”, Pani Justynie Grosek – salon kosmetyczny „ TOTAKTOTU”, Pani Weronice Meps - sklep Ogrodniczo-Wędkarski, Państwu Joannie i Krystianowi Dworowy – Centrum Motoryzacyjne F.U.H. „ Wulkanex„ , Panu Marianowi Fojcik – Firma Usługowa ( szyldy, pieczątki wizytówki ), Pani Annie Łukasik – Studio Fryzur „Efekt”, Aptece „ Duos”, Panu Szymonowi Adamczyk - Drogeria, Państwu Sylwestrowi i Bogusławie Bendelewskim – sklep „ Wesołe Bajtle „ , Właścicielom Sklepu „ Biko”, Pani Joannie Śleziona – kwiaciarnia , Pani Danucie Wawoczny – Zakład Optyczny „ Szostak”, Pani Magdalenie Kędzior–Woźniczko – studio urody „ Oceanik „ , Właścicielom Drogerii „ Rossman”, Panu Jackowi Rybka – Wulcanizacja, Właścicielom Sklepu Odzieżowego „ Jolka”, Pani Sylwii Groborz – Salon Fryzjerski” Zwierciadło”, Pani Magdalenie Ryczko – Salon Urody „ Wirgin”, Radzie Dzielnicy Czerwionka Centrum, Pani Barbarze Teper – Sklep Kurczakos, Firmie Iglomen SP Z.o.o, Panu Kazimierzowi Dudzińskiemu – Hurtownia Drobiu, Panom Dariuszowi Białożyt i Grzegorzowi Szmajda – Hurtownia Wędlinka, Państwu J.J. Adamczyk – Hurtownia Warzyw i Owoców, Panu Andrzejowi Kroczykowi – Zakład Fotograficzny.

Rada Rodziców i Rada Pedagogiczna dziękuje również wszystkim sponsorom, którzy wspomogli zakup sprzętu multimedialnego do sali chemicznej (organizacja Babskiego Combru ):
Pani Dorocie Kupczak – gabinet kosmetyczny, Pani Ewie Juda – salon firan i karniszy, Pani Sylwii Wiencek – solarium, Pani Katarzynie Szala – stacja „ EUROTEST „ , Pani Magdalenie Kędzior–Woźniczko – studio urody „ Oceanik „ , Pani Magdalenie Ryczko – studio „WIRGIN„ , Panu Jackowi Rybka – warsztat samochodowy, Panu Adamowi Brzęczek – zakład szewski, Panu Mateuszowi Koczor – studio fryzur „ Matt Koczor„ , Panu Piotrowi Biskup – sklep jubilerski, Panu Marianowi Rudol – sklep z zabawkami „ Marsel„ , Panu Sławomirowi Nowaczyk – Firma „ Novatek „ , Panu Sławomirowi Tomaszewskiemu – Firma „ SUPERNOWA „ , Pani Joannie Korzec – Kwiaciarnia „ Joanna „.

Opracowanie: p. Anna Gudzik
Zdjęcia: admin