[info nr 631][Autor: p. M. Pyszny][Dodano: 23.05.2017r. 21:26]
Sukcesy recytatorskie Uczniów G4
Uczniowie Gimnazjum nr 4 im. Henryka Sienkiewicza bardzo często prezentują swe talenty na scenie, uczestnicząc w konkursach, akademiach, realizując projekty i przedstawienia

W ostatnim czasie Karol Bociek i Weronika Strzelczyk pod okiem swej polonistki zdobyli I miejsca w powiatowym konkursie recytatorskim a następnie występowali na deskach Teatru Corez w Katowicach. 23 maja młodzi recytatorzy zaprezentowali swe interpretacje poezji Jana Twardowskiego i Adama Mickiewicza w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim pod honorowym patronatem Arcybiskupa Metropolity Katowickiego i Ślaskiego Kuratora Oświaty. Szczególne oklaski nalezą się Karolowi Boćkowi, który zajął II miejsce w konkursie.

info_631

Zdjęcia: p. M. Pyszny