[info nr 623][Autor: p. M. Pyszny][Dodano: 16.05.2017r. 20:40]
Nasi laureaci w konkursie MODE FAFLOKI

info_623

Po raz piętnasty odbył się w Szkole Podstawowej nr 8 w Dębieńsku Wielkim międzyszkolny konkurs recytacji gwarowych - MODE FAFLOKI, w tym roku temat przewodni brzmiał - ZWIERZOKI.

Uczniowie ZS 3 przygotowali się solidnie, opracowując teksty, dobierając stroje i rekwizyty. Konkurs zgromadził 19 miłośników śląskiej godki, wg jury poziom konkursu był bardzo wysoki !

Laureatką I miejsca wśród gimnazjalistów została Dominika Szłapka z klasy III a, natomiast Kindze Ciućce z III a i Ani Jakubczyk z II c przyznano - III miejsca, serdecznie gratulujemy.

Naszych laureatów będzie można podziwiać podczas festynu szkolnego. Zapraszamy !

Zdjęcia: p. M. Pyszny