[info nr 622][Autor: admin][Dodano: 24.04.2017r. 11:50]
Egzamin 2017
Egzamin gimnazjalny rozpoczął się w środę 19 kwietnia i zakończył w piątek. Przez trzy dni uczniowie rozwiązywali pięć lub sześć testów ze wszystkich przedmiotów.

info_622

Egzamin gimnazjalny rozpoczął się w środę o godz. 9 testem z historii i wiedzy o społeczeństwie, który trwał 60 minut. Tego samego dnia uczniowie zmierzyli się z 90-minutowym egzaminem z języka polskiego.

Drugiego dnia uczniowie również pisali dwa egzaminy: o godz. 9 z przedmiotów przyrodniczych (biologia, chemia, fizyka i geografia), a po przerwie o godz. 11 z matematyki.

Piątek to dzień egzaminów językowych. Wszyscy gimnazjaliści musieli napisać test na poziomie podstawowym, a ci, którzy kontynuują naukę języka ze szkoły podstawowej, rozwiązywali też arkusz na poziomie rozszerzonym. Kilku uczniów pisało test z języka francuskiego.

Wszystkie testy jak i odpowiedzi znajdziesz tutaj >>

Opracowanie: admin
Zdjęcia: admin