[info nr 614][Autor: p. D. Morciniec-Otremba][Dodano: 09.01.2017r. 13:39]
CZAS ZACZĄĆ NAUKĘ!
Uczniowie klasy VIb już po raz kolejny mieli okazję dowiedzieć się czegoś więcej o Francji, kraju o bogatej kulturze i tradycji. Nauczycielka j. francuskiego przeprowadziła lekcję o geografii, historii i cywilizacji Francji.

Uczniowie mieli też okazję popisać się swoją wiedzą (A WIEDZĄ DUŻO ! o kraju Moliera), uczestniczyli aktywnie w lekcji, jednocześnie pogłębiając swą wiedzę z dziedzin jeszcze nieodkrytych. Ciekawi trudności języka, zafascynowani jego melodycznością, mieli okazję przekonać się o różnorodności kulinarnej i tym samym kulturowej Francji.

info_614

Opracowanie: p. D. Morciniec-Otremba