[info nr 582][Autor: p. M. Pyszny][Dodano: 19.09.2016r. 21:18]
Szkolny konkurs - "Quo vadis - sprawdź co wiesz o lekturze i jej autorze" w ramach akcji Narodowe Czytanie
Narodowe Czytanie odbyło się na początku września w ponad 2200 miejsc w całej Polsce, do instytucji, które dołączyły po raz kolejny do akcji należy Zespół Szkół nr 3.

Uczniowie poznawali i interpretowali lekturę na rożne sposoby.

Serdecznie gratulujemy uczniom- reprezentantom klas udziału w konkursie - "Quo vadis - sprawdź co wiesz o lekturze i jej autorze.

Laureatami konkursu zostali:
I miejsce - Ania Wencel, Dominika Szłapka, Martyna Żółkiewicz - III a, Martyna Musiolik, Aleksandra Leśnik - III b
II miejsce - Wanesa Szewczyk, Patrycja Falkowska, Julia Woźniak, Alicja Stasik - III b
III miejsce - Katarzyna Buszka, Patryk Machnik - I b
III miejsce - Dominik Kania, Karol Bociek - III a
IV miejsce - Natalia Grzybek , Martyna Wiencek- II c
V miejsce - Dominika Meps, Oliwia Benisz - II c
w konkursie wzięli udział również uczniowie klasy I b, II b, dziękujemy, nagrody i upominki zostaną wręczone podczas apelu.

W sali 64 można podziwiać limitowany egzemplarz - Quo vadis, wydany z okazji roku Sienkiewicza i rocznicy chrztu Polski, który podarował szkole tata - Karola Boćka, serdecznie dziękujemy.

Wszystkich uczniów zapraszamy do biblioteki SP 5 po pamiątkową pieczęć akcji Narodowe Czytanie, którą otrzymaliśmy z kancelarii Prezydenta RP.

Zdjęcia: p. M. Pyszny