[info nr 558][Autor: SU][Dodano: 15.03.2016r. 20:49]
KILOMETRY DOBRA

Nasze Gimnazjum przystąpiło do III edycji akcji KILOMETRY DOBRA współpartnerstwie z Stowarzyszeniem Grupy Biegowej Luxtorpeda i Stowarzyszeniem - Jestem (pomoc dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej).

Naszym wspólnym celem jest wsparcie sportu dzieci i młodzieży pełnosprawnej i niepełnosprawnej.

Akcja polega na zbiórce funduszy, zebrane złotówki wezmą udział w biciu rekordu Guinnessa w trakcie finału 5 czerwca 2016r. - ułożony zostanie ciąg monet jednozłotowych

WIĘC DZIAŁAMY !!!!!!!!!!!!!– w sobotę 12.03.2016 aktywnie kwestowaliśmy w Czerwionce

info_588

Opracowanie: SU