[info nr 551][Autor: p. J. Pluta][Dodano: 09.02.2016r. 21:33]
Wieczór kolęd - impreza środowiskowa
Tradycją naszej szkoły jest coroczna impreza środowiskowa podsumowująca osiągnięcia uczniów ZS3. Jest ona połączona z Wieczorem Kolęd.

W tym roku spotkaliśmy się z Rodzicami dnia 25 stycznia. Pani Dyrektor przywitała zebranych gości i zaprosiła do podziwiania występów ich pociech. Uczniowie klas III SP oraz Szymon Kosiński z kl. II c SP wystawili piękne „Jasełka”. Były one przeplatami kolędami, które nasi milusińscy śpiewali, a także grali na różnych instrumentach. Mogliśmy usłyszeć kolędy w wykonaniu uczniów klas II SP, dzieci z kółka muzycznego, zespołu wokalnego „Skowronki” oraz Klaudyny Siwek z kl. I a G – zdobywczyni III miejscsa w Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika. Na instrumentach kolędy grali: Jadzia Pluta kl. I b SP – keyboard, Bartek Wundersee kl. II a SP – akordeon, Weronika Uszczyk kl. V a SP – keyboard, Kuba Lisak kl. V a SP – akordeon, Klaudyna Siwek kl. I a G – wiolonczela, Damian Penkała kl. I c G – keyboard, uczniowie klas II SP- flety oraz uczniowie z koła muzycznego – dzwonki.

Po występach rodzice zostali zaproszeni na spotkania z wychowawcami, gdzie została podsumowana praca uczniów w I półroczu.

Zobacz galerię zdjęć >>

Opracowanie: p. J. Pluta