[info nr 536][Autor: p. M. Łubkowska][Dodano: 30.11.2015r. 19:11]
Apel dla SP

20 XI uczniowie klas I b i II b przygotowali dla uczniów SP krótki apel poświęcony postaci Henryka Sienkiewicza - patrona naszego gimnazjum. Uczennice z klasy II b zaśpiewały piosenkę na temat wielkich dzieł pisarza oraz przedstawiły najważniejsze informacje o jego życiu i niezwykłej twórczości, natomiast klasa I b wcieliła się w postaci bohaterów nowel i powieści pisarza. Dzięki pięknym i wyszukanym strojom wyglądali tak, jakby przybyli do naszej szkoły prosto z kart wybranych dzieł Henryka Sienkiewicza.

Opracowanie: p. M. Łubkowska
Zdjęcia: p. M. Łubkowska