[info nr 531][Autor: p. M. Pyszny][Dodano: 12.11.2015r. 15:52]
UCZNIOWIE ZS3 po raz trzeci w grze GWO – MIĘDZY NAMI CZYTELNIKAMI

Halo, czytelnicy!
Bawimy się po raz trzeci?

Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe rozpoczęło trzecią edycję gry Między nami czytelnikami, ponieważ uczniowie ZS 3 brali udział w tej zabawie w poprzednich latach , to doskonale wiedzą, że gra polega na wspólnym działaniu na rzecz krzewienia czytelnictwa i dobrej zabawie, przypomnijcie sobie (ze strony szkoły) pieczenie pierniczków, gotowanie bigosu, planowanie przestrzeni do czytania, kręcenie filmu, malowanie plakatu, selfie z książką w bibliotece, projekt Moda na czytanie i inne nasze działania….

Zespoły-klasy II a gimnazjum , Va szkoły podstawowej, I b gimnazjum pod opieka nauczycieli polonistów – Małgorzaty Pyszny i Magdaleny Łubkowskiej wykonywać będą wyznaczone przez organizatorów zadania, które są zarówno pożyteczną zabawą, jak i promocją wśród kolegów i dorosłych „zdrowego trybu życia” z książką w ręku. Pierwsze zadanie to limeryk na temat czytania, koniecznie z nazwą naszej miejscowości. Nagrodami w grze są: czytniki e-booków dla każdego ucznia (i opiekuna) tej klasy, która zgromadzi największą liczbę punktów, a jednocześnie weźmie udział we wszystkich etapach gry oraz nagrody książkowe dla uczniów klas, które zajęły miejsca 2 i 3.

Zapraszamy do zabawy!

Zdjęcia: gwo