[info nr 498][Autor: p. K. Kamińska][Dodano: 21.04.2015r. 21:39]
WIZYTA STUDENTA Z AIESEC

info 498W dniach 9 - 13 marca w naszej szkole, ramach projektu Global Citizen Schools, gościł student z Iranu. Vahid Jannesari prowadził zajęcia językowo - kulturowe w klasach 5-6 szkoły podstawowej i 1-3 gimnazjum. W interesujący sposób przybliżył uczniom historię, geografię i kulturę swojego kraju, opowiadał o bogactwach i atrakcjach turystycznych Iranu, uczył podstawowych zwrotów w języku perskim.

Wizyta była świetną okazją dla młodzieży by doskonalić umiejętności językowe, poznać inną kulturę i mało znane regiony Azji Środkowej.

Opracowanie: p. K. Kamińska
Zdjęcia: p. K. Kamińska