[info nr 486][Autor: p. M. Pyszny][Dodano: 16.02.2015r. 16:58]
BIBLIOTEKA NA WAS CZEKA!
Pod takim hasłem zorganizowaliśmy dziś konkurs szkolny, liczba odwiedzin biblioteki przerosła nasze oczekiwania, ale chyba przychodziliście nie tylko po lizaki, lecz po Krzyżaków, Skapca, Mitologię, Balladynę, niektórzy nawet dowiedzieli się o istnieniu Winnetou.

Od rana odpowiadaliście na pytania quizu o bibliotece, pytania otrzymali przewodniczący klas, wspaniale je wykonaliście, decydujące w rozgrywce było pytanie dotyczące książek Henryka Sienkiewicza. Jedne klasy miały tylko 3 tytuły a inne o wiele więcej...

Wyniki quizu:
I a 22 p. - V msc.
I b 28 p. - II msc.
II a - 20 p. - VI msc.
II b - 26 p. - III msc.
II c - 20 p. VI msc.
III a - 31 p. - I msc.
III b - 25.5 p. - IV msc.

Zachęcamy do czytania i odwiedzania biblioteki oraz udziału w konkursach na logo biblioteki i selfie lub zdjęcia wykonane w bibliotece (głosowanie na stronie szkoły).
Wszystkie konkursy liczą się do Ligi Klas.

Opracowanie: M. Pyszny
Zdjęcia: admin