[info nr 458][Autor: p. M. Pyszny][Dodano: 04.11.2014r. 20:47]
Zespół Szkół nr 3 z Czerwionki – wyróżniony w ogólnopolskim konkursie ORE!

OŚRODEK ROZWOJU EDUKACJI ogłosił we wrześniu konkurs dla Szkół Odkrywców Talentów na nowatorskie i kompleksowe rozwiązania w kształceniu oraz organizowaniu wsparcia dla dzieci i uczniów zdolnych, zgłosiły się do niego szkoły z całej Polski. Spośród przysłanych prac komisja konkursowa wyłoniła 50 wyróżnionych szkół, które zaprezentowały najciekawsze Szkolne Systemy Wspierania Zdolności, stanowiące interesujące przykłady podejmowania systemowych działań na rzecz dzieci i uczniów zdolnych. Wśród wyróżnionych, jako jedyny w naszym regionie, znalazł się Zespół Szkół nr 3 z Czerwionki. Wszystkie wyróżnione szkoły są zaproszone na uroczystą galę wręczenia nagród i przyznania tytułu „Mistrza Odkrywania Talentów”. która odbędzie się 17 listopada 2014 r. w godzinach 10:30-16:30 w Auli Ośrodka Rozwoju Edukacji, przy Al. Ujazdowskich 28 w Warszawie. Bardzo się cieszymy z wyróżnienia dla całej społeczności szklonej ZS 3!

Zdjęcia: www.ore.edu.pl