[info nr 454][Autor: p. D. Machulec][Dodano: 04.11.2014r. 19:15]
Dając tak niewiele - Pomagasz!
Świetlica szkolna Szkoły Podstawowej w bieżącym roku szkolnym włączyła się do kojarzonej pewnie przez wielu z nas Akcji zbierania plastikowych nakrętek z butelek po napojach, mleku itp.

info 454Pewnie zauważyliście już piękną skrzynię obok sali świetlicowej, która ma być "dużym pojemnikiem" na nakętki zbierane przez Wszystkich Chętnych Uczniów.

Drodzy Uczniowie Gimnazjum!

Skrzynia służy do sprawnego przeprowadzenia akcji zbioru nakrętek na terenie Naszego Zespołu Szkół przez cały rok szkolny, jest naszą wspólną własnością a jednocześnie dekoracją .Dbajmy aby nie została uszkodzona a przede wszystkim aby była cały czas napełniana przynoszonymi przez Was nakrętkami!!!

Celem Naszej Akcji jest wspomaganie działalności Warsztatów Terapii Zajęciowej Osób Niepełnosprawnych w Czerwionce - Leszczynach, z którymi jesteśmy w ciągłym kontakcie.

Przyłącz się do wspólnej akcji:
Dając tak niewiele - Pomagasz!

Opracowanie: wychowawca świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej
Zdjęcia: p. D. Machulec