[info nr 453][Autor: Dyrektor M. Marciniak][Dodano: 27.10.2014r. 21:29]
Komunikat Dyrektora!

ZS3 border

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

Dyrektor Zespołu Szkół informuje o spełnianiu kontroli nad obowiązkiem szkolnym przez dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły. W przypadku nie realizowania systematycznie ww. obowiązku w zakresie przewidzianych zapisami prawa istnieje możliwość wszczęcia postępowania egzekucyjnego.

Dokładne informacje umieszczone są na stronie internetowej gminy: www.czerwionka–leszczyny.pl w zakładce oświata, podstrona – podstawy prawne załatwiania spraw oraz w biuletynie informacji publicznej: www.bip.czerwionka-leszczyny.pl w zakładce dokumenty do pobrania.

Bezpośredni link do dokumentu na stronie www.czerwionka–leszczyny.pl >>

Opracowanie: Dyrektor M. Marciniak
Zdjęcia: admin