[info nr 447][Autor: p. M. Łubkowska][Dodano: 13.10.2014r. 15:22]
Pasowanie i otrzęsiny klas pierwszych
9 X 2014r. w sali gimnastycznej odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych na gimnazjalistów, zaplanowane na godz. 15:00. Akademię rozpoczęła pani dyrektor, witając przybyłych nauczycieli oraz rodziców.

info 447Po odśpiewaniu hymnu nastąpiło uroczyste ślubowanie gimnazjalistów. Na ręce pani dyrektor został złożony tekst przysięgi, potwierdzony podpisami wszystkich uczniów klas 1 a i 1 b. Na pamiątkę tak ważnego momentu uczniowie otrzymali wyjątkowy dyplom przyjęcia do społeczności gimnazjalnej. Następnie nadszedł czas na zaprezentowanie scenek i skeczy, do których uczniowie rzetelnie przygotowywali się w ostatnich tygodniach.
Gdy akademia dobiegła końca, uczniowie klas 3 zaprosili nowo przyjętych gimnazjalistów na otrzęsiny.
Cała impreza szkolna zakończyła się dyskoteką, w czasie której można było się pobawić, gdy emocje już opadły.

Zobacz galerię zdjęć z uroczystej akademii pasowania >>

Zobacz galerię zdjęć z otrzęsin klas pierwszych >>

Zobacz galerię zdjęć z dyskoteki integracyjnej >>

Opracowanie: p. M. Łubkowska