[info nr 441][Autor: Weronika i Martyna IA][Dodano: 23.09.2014r. 20:43]
Wycieczka klas I

info 442Dnia 19 września odbyła się wycieczka do Książenic, w której uczestniczyły klasy I gimnazjum. Wyjazd odbył się ze względu na udział szkoły w akcji "Sprzątanie Świata" oraz w celu integracji klas. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach historyczno - przyrodniczych. Pani Małgorzata Mazur - Zając i Pani Ewa Szopa opowiadały ciekawie historie dotyczące naszego regionu z lat II wojny światowej, dowiedzieliśmy się również o korzyściach lasu dla otoczenia. Atrakcją wyjazdu dla obu klas było zbieranie żołędzi, by zapewnić pożywienie zwierzętom w czasie zimy oraz obserwowanie danieli. Podczas przerwy miło, sympatycznie spędziliśmy czas piekąc na ognisku kiełbaski. Wycieczka się udała, wszyscy byli bardzo zadowoleni.

Opracowanie: Weronika i Martyna IA
Zdjęcia: Weronika i Martyna IA