[info nr 437][Autor: p. M. Łubkowska][Dodano: 08.09.2014r. 21:05]
Rozpoczynamy nowy rok szkolny
1 września 2014 r. rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Grono Pedagogiczne, uczniowie oraz rodzice zebrali się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 3, by uczestniczyć w uroczystej akademii którą rozpoczęto odśpiewaniem hymnu narodowego.

info 437Moment ten został uświetniony dzięki obecności pocztu sztandarowego szkoły. Pani dyrektor Małgorzata Marciniak serdecznie wszystkich powitała, przedstawiła nowych nauczycieli oraz wszystkich wychowawców. Gdy klasy II i III udały się do sal lekcyjnych wspólnie z wychowawcami – w sali gimnastycznej pozostały klasy I. Pani dyrektor odczytała listy z nazwiskami uczniów klas I a i I b, a także przedstawiła nowym gimnazjalistom wychowawców.

Teraz przed nami następny rok szkolny – pełen różnorodnych zajęć, ciekawych pro-jektów oraz nowych możliwości!

Opracowanie: p. M. Łubkowska
Zdjęcie: Marcin Gorzawski