[info nr 435][Autor: p. M. Pyszny][Dodano: 01.09.2014r. 21:32]
Narodowe Czytanie w ZS3
ZS 3 planuje udział w projekcie w dniach - piątek - 5 września do poniedziałku - 8 września.

info 435Podczas lekcji wychowawczych, lekcji języka polskiego uczniowie zostaną poinformowani o akcji, temacie projektu, patronacie prezydenta RP, wykonane zostaną okolicznościowe gazetki i plakaty reklamujące udział w narodowym czytaniu, uczniowie rozdawać będą ulotki zachęcające do czytania Trylogii Sienkiewicza oraz dla chętnych fragmenty Potopu. W czasie weekendu uczniowie mogą czytać Trylogię wraz z rodzicami . W poniedziałek podczas lekcji nauczyciele czytać będą fragmenty Trylogii, dzień zakończony zostanie konkursem czytelniczym.

Najbardziej zaangażowane klasy otrzymają punkty do Ligi Klas.

Więcej o projekcie na stronie www.prezydent.pl >>

Zdjęcie: www.prezydent.pl