[info nr 432][Autor: Julia Iskra][Dodano: 03.06.2014r. 14:29]
Definicja gimnazjum

info 432Gimnazjum to miejsce, do którego awansowali absolwenci szkoły podstawowej, ale tak naprawdę to miejsce, które ma na celu ukierunkowanie nas na dalszą drogę życia, czyli przede wszystkim wybór szkoły. W gimnazjum pracują pewni pośrednicy pomagający odkryć w Nas talenty. To ludzie często niedoceniani, zwani nauczycielami.

Ja zostałam odkryta właśnie dzięki pewnej nauczycielce języka polskiego, która w sumie nie ma nic wspólnego z fotografią, mimo to jest moją inspiracją. To właśnie dzięki niej zaczęłam dostrzegać piękno, nawet tam, gdzie go nie ma. I zdecydowałam się złożyć papiery do szkoły w Katowicach, gdzie będę mogła kontynuować moją przygodę z fotografiką. Dlatego mam nadzieję, że znajdzie się ktoś na moje zastępstwo. A dla początkujących rada : nie bójcie się fotografować, nie ważne jaki ma się sprzęt. Dobre zdjęcie nie musi być robione lustrzanką. Najważniejsze, by fotografować sercem i dostrzegać piękno zawsze i wszędzie.

Jeśli nie będziemy mieli okazji się spotkać, zawsze w czymś mogę pomóc, doradzić, jestem dostępna na moim fanpagu na facebook'u >>

Powodzenia, Julia Iskra.

Opracowanie: Julia Iskra