[info nr 417][Autor: admin][Dodano: 13.05.2013r. 19:41]
I miejsce w konkursie filmowym
G4 zostało laureatem konkursu filmowego „Lekcja z nowym GimPlusem”!. Nagrodą główną jest roczny dostęp dla wszystkich uczniów i nauczycieli gimnazjum do programu GimPlus

info 417Ponad miesiąc temu nauczyciele matematyki - p. G. Królak oraz p. M. Gorzawski wraz z uczniami klas pierwszych i drugich przyłączyli się do darmowego testowania programu "GimPlus".

GimPlus - Nowa wersja to interaktywny zbiór zadań z matematyki dla 1 i 2 klasy gimnazjum. Zawiera ponad 500 ćwiczeń o zróżnicowanym stopniu trudności. Aplikacja jest w pełni dostosowana do aktualnej podstawy programowej. Komiksowa grafika i wciągająca fabuła zaciekawią każdego ucznia.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie było nakręcenie krótkiego około 5-minutowego filmu pokazującego w jaki sposób uczniowie pracują z programem - tutaj w rolach głównych uczniowie klasy IA.

Zobacz zwycięski film >>

Nagrodą główną jest roczny dostęp do GimPlusa dla wszystkich uczniów klas 1–3 oraz ich nauczycieli matematyki.

Zalety programu GimPlus:

uczeń może:
odrabiać prace domowe na ekranie komputera
porównać swoje wyniki z wynikami innych uczniów w rankingach online
być pewny, że jest dobrze przygotowany do klasówek i egzaminu
przekonać się, że matematyka jest ciekawa

nauczyciel może:
korzystać z programu, do którego zadania przygotowała redakcja M+
prowadzić lekcje przy użyciu rzutnika multimedialnego lub tablicy interaktywnej
zadawać komputerowe prace domowe i tworzyć klasówki, które sprawdzają się same
obserwować w e-GWO dzienniku wyniki uczniów i drukuj raporty

rodzic może: