[info nr 405][Autor: p. M. Pyszny][Dodano: 11.04.2013r. 19:23]
Święto Szkoły i Patrona
22 maja 2014r. odbędzie się w ZS 3 tradycyjnie święto szkoły i patrona - Henryka Sienkiewicza

Z tej okazji nakręcony zostanie lipdup, prosimy wszystkich uczniów o przygotowanie się (stroje, piosenka, wystrój klas) pod okiem swych wychowawców i nauczycieli.

Przed świętem przeprowadzone zostaną konkursy dla uczniów gimnazjum: ortograficzny, wiedzy o ekranizacjach utworów Sienkiewicza, na najładniejszą klasową gazetkę dotyczącą osoby patrona, czytelniczy - wiedzy z "Krzyżaków" dla klas I, na najciekawsze przebranie klasy oraz międzyklasowy turniej piłki nożnej.

Zapraszamy do udziału! Dla najlepszych przewidziano oceny z języka polskiego, dyplomy, nagrody, punkty w lidze klas.

Zobacz jak obchodziliśmy Święto Szkoły w poprzednich latach:

Święto Szkoły 2013 - zdjęcia: Karolina Szala

Święto Szkoły 2012 - część druga - zdjęcia: Karolina Szala

Święto Szkoły 2012 - konkurs fryzur

Święto Szkoły 2012 - konkurs kulinarny

Święto szkoły 2012 - pierwsza część galerii - zdjęcia: Ania Sobik

Więcej w galerii i zakładce filmy.