[info nr 398][Autor: p. M. Pyszny][Dodano: 08.03.2014r. 19:26]
Sukcesy uczniów ZS 3 w PKR
W minioną środę odbył się Powiatowy Konkurs Recytatorski \"Mały OKR 2014\"

Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej i Miejski Ośrodek Kultury w Czerwionce - Leszczynach byli organizatorami konkursu dla miłośników żywego słowa . Eliminacje powiatowe stanowiły kolejny szczebel do Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego \"Mały OKR 2014\" dla młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych.

W konkursie wzięło udział siedmioro utalentowanych aktorsko uczniów Zespołu Szkół nr 3, wystąpili oni w konkursie recytatorskim oraz konkursie „ wywiedzione ze słowa”, reprezentowali Szkołę Podstawową nr 5 oraz Gimnazjum nr 4.

I miejsce w kategorii gimnazjum zajęła Edyta Woźnica z klasy III a, która będzie reprezentować nasz region na konkursie wojewódzkim w Katowicach.
II miejsce w kategorii gimnazjum zajął Rafał Goszcz z klasy III b
II miejsce w kategorii szkół podstawowych zajęła Weronika Strzelczyk z klasy VI b.
Wspaniale zaprezentowali się również Dominika Szłapka z klasy VI b, Zosia Budny z klasy VI a, Eliza Wrzodak z klasy II a, Jakub Dworowy z klasy III a.

Gratulujemy recytatorom talentu, życzymy dalszego rozwijania swych aktorskich pasji.

Opiekunowie M. Łubkowska, A. Gudzik, B. Jankowska, M. Pyszny

Fotorelacja na stronie internetowej miesięcznika „Nasze miasto” >>