[info nr 395][Autor: Klaudia Strzelczyk][Dodano: 05.03.2014r. 22:27]
Półmetek w gimnazjum
Dnia 3.03.14r. w godzinach 17.30 – 21.00 w Gimnazjum nr 4 w Czerwionce odbyła się impreza klas drugich potocznie zwana półmetkiem, przypominająca uczniom o połowie etapu szkolnego, który spędzili w danej szkole

info 395Na początku imprezy pani dyrektor oraz panie wychowawczynie z obu klas serdecznie wszystkich powitały, życząc miłej zabawy. Wszyscy zasiedli do stołu i zaczęli częstować się pysznościami, które przygotowały mamy uczniów. Na pięknie udekorowanych stołach zawitały ciasta, przeróżne soki i napoje gazowane, chipsy, kanapki i wiele innych smakołyków. Po zjedzeniu wszyscy wyszli na parkiet i zaczęli tańczyć aż do końca ( no może z małymi przerwami ;) ). Chłopcy z trzeciej klasy puszczali piosenki, które wpadały w nasz gust, dzięki temu zabawa jeszcze bardziej była udana. Każdy z nas był wykończony, ale nie chciał, aby ta świetna zabawa się skończyła. Chcemy, aby takich imprez było więcej i dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w zorganizowanie naszej szampańskiej zabawy.

Opracowanie: Klaudia Strzelczyk