[info nr 393][Autor: p. M. Pyszny][Dodano: 06.02.2014r. 19:42]
"Wokół Hobbita" - wyniki konkursu
27 grudnia na ekrany polskich kin wszedł kolejny film według powieści Tolkiena Hobbit: Pustkowie Smauga. Miłośnicy fantasy indywidualnie lub w ramach wycieczki szkolnej chętnie odwiedzali kina, by poznać dalsze przygody Bilbo Bagginsa, Gandalfa oraz trzynastu krasnoludów, którzy zmierzają do legowiska smoka Smauga.

5 lutego w ZS3 odbył się szkolny konkurs sprawdzający wiedzę z pierwszej i drugiej części filmu. Udział w zabawie wzięli reprezentanci klas Va, V b, VI a, VI b SP oraz wszystkich klas gimnazjum, w sumie 47 uczniów ZS 3.

Poniżej prezentujemy wyniki uczniów gimnazjum:

I miejsce – Robert Strzelczyk III b i Dawid Jurski III b – 18p. ( maksymalna liczba punktów + punkt ekstra za dodatkową wiedzę)
II miejsce – Rafał Oleksiuk – III b – 17 p.
III miejsce – Aleksandra Stajer – I c, Rafał Rzepka- II b, Grzegorz Urbański – III a, Kamil Salamon – I a, Michał Frycz – I a, Adrian Klimasa I c, Natalia Balcerek – III b, Tomek Płaszczyk – IIa – 16 p.
IV miejsce – Paweł Siwek – I a , Drewniok Łukasz – IIIB, Marcin Kwarciński – II a, - 15p.
V miejsce – Monika Dubec – II a, Zaneta Stępień – II B – 14 p.

Udział w konkursie również wzięli: Julia Iskra – III a, Wiktoria Marchewka II a, Patrycja Kieś – II a, Szymon Filipiak II b, Zuzanna Włoczko – I b, Emilia Gosiewska – II b, Paulina Bartoszuk I b, Sebastian Bajura II b.

Gratulujemy wiedzy, pasji filmowych, zachęcamy do przeczytania książki. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają punkty +, a najlepsi dyplomy i upominki.

Organizatorzy – M. Pyszny, M. Łubkowska, B. Jankowska