[info nr 379][Autor: p. M. Pyszny][Dodano: 08.12.2013r. 19:12]
Mikołaj w naszym gimnazjum
Zgodnie z tradycją do wszystkich grzecznych dzieci 6 grudnia każdego roku przychodzi Mikołaj, zawitał więc również w progi Gimnazjum nr 4

Na 3 lekcji z uczniowie z niepokojem słuchali dźwięku dzwonka, Mikołaj dotarł do wszystkich w towarzystwie swych pomocników - bardzo oryginalnych aniołów i diabłów z klasy III a Młodzież, chcąc zasłużyć na słodki upominek, musiała wykazać się swymi umiejętnościami muzycznymi, sportowymi, zręcznościowymi.

Samorząd zorganizował również w tym dniu warsztaty związane z układaniem kostki Rubika, konkurs na mikołajową gazetkę oraz konkurs na najlepiej przebraną klasę, eksponującą elementy czerwieni.

6 grudnia rozegrany został również finał mikołajkowego konkursu siatkówki pomiędzy IIa i IIIa , wygrany przez reprezentację IIIa.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć Julii Iskry >>