[info nr 369][Autor: p. M. Mazur-Zając][Dodano: 26.11.2013r. 21:04]
Gratulacje dla Agnieszki – finalistki Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Historycznej!
25 listopada 2013 roku w Sali Sejmu Śląskiego w Katowicach odbył się Wojewódzki Konkurs Wiedzy Historycznej - „August - Hlond - salezjanin, biskup katowicki, prymas Polski.”

info 369Konkurs odbył się pod patronatem Prymasa Polski, marszałka województwa śląskiego, Śląskiego Kuratora Oświaty oraz dyrektora IPN w Warszawie i skierowany był do uczniów gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych województwa śląskiego.

Nasza uczennica Agnieszka Pluta zdobyła tytuł Finalisty Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Historycznej w roku szkolnym 2013/2014

Podczas uroczystości wręczania dyplomów obecni byli Marszałek Województwa Śląskiego - Mariusz Kleszczewski, ks. prof. Jerzy Myszor kurator śląski.

Opracowanie: p. M. Mazur-Zając