[info nr 354][Autor: K. Strzelczyk ][Dodano: 30.09.2013r. 18:59]
Kino - w nagrodę za aktywność w szkole dla klasy II a!
Dnia 1 października br. uczniowie klasy II a wybrali się na wycieczkę do kina w Rybniku do Cinema City na film pt "Czas na miłość" Richarda Curtisa, twórcy "To właśnie miłość", "Notting Hill" i "Czterech Wesel".

O godzinie 8.10 była zbiórka pod szkołą i chwilę później klasa wyruszyła autokarem do Rybnika wraz z nauczycielami Panią Małgorzatą Pyszny oraz Panią Gabrielą Królak. Seans filmowy rozpoczął się około godziny 9.20, ponieważ poprzedziły go reklamy. Film opowiadał o miłości z odrobiną fantazji i podróży w czasie. Główny bohater Tim, mając 21 lat odkrywa,że może podróżować w czasie, postanawia świat uczynić lepszym, znajdując sobie dziewczynę.

W autobusie, w czasie drogi powrotnej, trwały nieustanne dyskusje na temat filmu.Wycieczkę tę możemy zaliczyć do bardzo udanych, film Nam się bardzo podobał, humory dopisywały i wszyscy spędziliśmy miło czas w dobrym towarzystwie.

Trzeba dodać,ze klasa IIa mogła odbyć wycieczkę do kina, dzięki dofinansowaniu z Rady Rodziców i Samorządu Szkolnego, bowiem w ubiegłym roku szkolnym zdobyła I miejsce w konkursie z okazji Dnia Ziemi oraz II miejsce w Lidze Klas, więc opłaca się być aktywnym w szkole!

Opracowanie: Paulina Jamiołkowska