[info nr 346][Autor: p. M. Łubkowska][Dodano: 31.08.2013r. 09:14]
"Spotkajmy się w bibliotece"
Od kwietnia do czerwca 2013 r. uczniowie klas I a, III a i III c – Sandra Gołąbek, Patrycja Kieś, Wiktoria Marchewka, Adam Łuc, Agnieszka Belkius i Wojciech Honisz – brali udział w projekcie „Spotkajmy się w bibliotece”.

info 346Do współpracy przy realizacji tego projektu Fundusz Lokalny „Ramża” zaprosił Gimnazjum nr 4 oraz Miejską Bibliotekę Publiczną. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach pod hasłem: „Nowoczesne techniki uczenia się oraz szybkiego czytania”, brali udział w spotkaniu z Mieczysławem Bieńkiem – sławnym podróżnikiem, z którym przeprowadzili wywiad - oraz w wycieczce do Krakowa, a także udzielali się podczas zajęć dotyczących pracy z tekstem i retorycznej sztuki korzystania z języka polskiego.

Zajęcia odbywały się zarówno w Zespole Szkół nr 3, jak i w Bibliotece Publicznej. Na zakończenie realizacji projektu uczniowie zredagowali recenzje swoich ulubionych książek.

Festyn 2013

Opracowanie: p. M. Łubkowska