[info nr 340][Autor: p. M. Pyszny][Dodano: 06.06.2013r. 15:04]
Julia pojedzie do Brukseli !!!
Konkurs "Kreatywna Pocztówka" rozstrzygnięty. W środę kapituła na specjalnym zebraniu wybrała 31 laureatów, którzy w nagrodę pojadą na wycieczkę do Brukseli. Wśród nich jest Julia Iskra z klasy IIa

info 340Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się w Ogrodzieńcu. Prace do konkursu napływały od 2 kwietnia do 28 maja. Było to ponad 150 kreatywnych pocztówek, które przedstawiały miasta i miasteczka naszego województwa. Konkurs odbywał się w 31 miastach i powiatach. Konkurs, który zorganizowaliśmy wspólnie z prof. Jerzym Buzkiem, byłym premierem i szefem Parlamentu Europejskiego. Kreatywne pocztówki laureatów dodatkowo zostaną opublikowane na łamach "Dziennika Zachodniego".

Kreatywne pocztówki uczniowie naszej szkoły tworzyli w ramach projektu edukacyjnego dla klas II gimnazjum " Podchody szlakami powiatu rybnickiego" . Do konkursu przystąpiło się 5 uczniów gimnazjum z klasy II a : Julia Iskra, Michał Kluczniok, Patrycja Beer, Mateusz Musiolik, Andrzej Kluczniok. Wczoraj przyszła wspaniała wiadomość , ze pocztówka Julii wygrała konkurencję w powiecie rybnickim.

Nic dziwnego jest bardzo oryginalna, urocza, przedstawia niesamowite oblicze naszej gminy, Julka włożyła w nią wiele pracy i serca. Aby powstała jedna pocztówka, Julia zrobiła bardzo wiele zdjęć, konsultowała się z wieloma profesjonalnymi fotografami, pytała w szkole uczniów i nauczycieli, które zdjęcie jest najładniejsze.

Gratulujemy!

Info na stronie www.czerwionka-leszczyny.pl >>