[info nr 331][Autor: p. M. Pyszny][Dodano: 07.05.2013r. 19:22]
Witaj Majowa Jutrzenko!
29 kwietnia rozpoczęliśmy w ZS3 obchody majowych świąt.Było biało - czerwono i patriotycznie, odbyła się akademia dla uczniów SP, włączyliśmy się do ogólnopolskich akcji "Orzeł może" oraz "Biało - czerwona wstążeczka".

Uczniowie klasy I a we wszystkich klasach gimnazjum przeprowadzili prelekcję dotyczącą obchodów 1, 2 i 3 maja, rozdawali biało - czerwone balony oraz gazetki opracowane przez uczniów klasy II a. Wszystkie klasy przypomniały sobie fragmenty wierszy patriotycznych: Rota, Hymn do miłości ojczyzny, Bogurodzica, Pieśń o domu, Polska. A podczas długich przerw można było skosztować smacznych wypieków podanych na biało - czerwonych serwetkach. 7 maja we wtorek zapraszamy na szkolny konkurs recytatorski "Carmina patrium".