[info nr 328][Autor: p. M. Mazur-Zając][Dodano: 07.05.2013r. 19:02]
Podsumowanie Tygodnia Kultury Antycznej
Tydzień Kultury Antycznej jest imprezą cykliczną w naszej społeczności szkolnej. Na wiosnę rozstrzygnięto konkursy w ramach już XI edycji TKA.

Szkolny Konkurs Mitologiczny "W świecie bogów i herosów" dla klas pierwszych gimnazjum:

I miejsce Aleksandra Falkiewicz I B
II miejsce Maciej Szyma I B
III miejsce Dawid Pawlas I B

Szkolny konkurs Plastyczny "Dwanaście prac Heraklesa" - dla klas I-III Gimnazjum:

I miejsce Żaneta Stępień I B
II miejsce Klaudia Strzelczyk I A
III miejsce Łuczuk Joanna III C

W Szkolnym Komkursie Matematycznym "Na najlepszego Pitagorejczyka" niezawodny okazał się Przemek Wencel z klasy II A plasując sie na pierwszym miejscu:

I miejsce Przemysław Wencel II A
II miejsce Aleksandra Olczak II A
III miejsce Edyta Woźnica II A oraz Ksymena Zelek II B

Składam podziękowania pani Gabrieli Królak, pani Magdalenie Łubkowskiej, panu Marcinowi Gorzawskiemu, pani Barbarze Połomskiej za pomoc w organizacji TKA.

Opracowanie: p. M. Mazur-Zając