[info nr 312][Autor: p. M. Pyszny][Dodano: 14.12.2012r. 15:54]
TALENTY ŚLĄZOKÓW
W piątek - 14 grudnia świetlica szkolna z samego rana zapełniła się uczniami ZESPOŁU SZKÓŁ NR 3, którzy chcieli wziąć udział w gwarowym konkursie - TALENTY ŚLĄZOKÓW

Byli to reprezentanci wielu klas od I SP do III G, występowali w kategoriach: piosenka, wiersz, scenka. Konkurs prowadził - Grzegorz Urbański - uczeń klasy IIa (realizujacy obowiązkowy projekt edukacyjny : Gwara bogactwem regionu). Talenty artystyczne uczniów ZS 3 oceniało jury w składzie: pani dyrektor ZS 3 - Małgorzata Marciniak, pani Anna Jędrzejak, pani Bogusława Jankowska, pani Magdalena Łubkowska.

Spotkanie obfitowało w wiele wspaniałych emocji i wrażeń, młodzi artyści wzbudzili: podziw, zaskoczenie, radość zebranych widzów. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez radę rodziców i organizatorów spotkania.

Ocena jury przedstawia się następująco:

Klasy I - III SP
I miejsce - Weronika Uszczyk, Hania Gocyk, Zosia Mrowiec ( piosenka), Dawid Budny ( wiersz).
II miejsce - Kinga Michalska (piosenka), Wiktoria Badura (wiersz)
III miejsce - Klasa III a (piosenka)

Klasy IV - VI SP
I - Dominika Szłapka (wiersz), Ewa Kędzierawska, Ania Wencel, Weronika Leporowska, Paulina Pokusińska, Sebastian Baszak (scenka)
II - Paulina Fleiszok (wiersz) , Martyna Musiolik (fraszołka)
III - Kinga Krajs, Dominika Oczadły, Marek Magdalena, Zofia Budny, Natalia Redzimska, Klaudia Radecka (piosenka), Martyna Musiolik, Wiktoria Drewniok (wiersz)

Gimnazjum
I - Grzegorz Urbański (wiersz), Kamila Strzyżewska i Magdalena Maćkowiak ( piosenka)

Poza konkursem wystąpiły: Angelika Skorupa, Justyna Kosińska, Hania Jania z klasy I a SP .

Dziękujemy za piękne występy.

Zapraszamy do galerii zdjęć >>