[info nr 258][Autor: p. M. Pyszny][Dodano: 19.12.2011r. 22:08]
Festyn makówkowy przed naszą szkołą
W minioną sobotę przed naszą szkołą, na ulicy Kombatantów, wśród uroczych familoków odbył się festyn makówkowy, z którego dochód przeznaczony został w 100% na leczenie Tomaszka i Wiktorii ...

Dzięki hojności mieszkańców - w miniony weekend udało się zebrać ok.11 500 zł. Tomaszek przebywa obecnie na leczeniu w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Jarmark odwiedziła Wiktoria ze swoją mamą i babcią.

Burmistrz Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny dziękuje za pomoc w zorganizowaniu wydarzenia:
pracownikom UGiM, MOK-u, ZDiSK-u, ZGM-u, Świetlicy Trapeutyczno-Środowiskowej w Czerwionce-Leszczynach, Zespołowi Szkół nr 3, SP nr 8, OSP Czerwionka i OSP Przegędza, pani Katarzynie Paszek ("Ranczo na bagnach"), Warsztatom Terapii Zajęciowych z Czerwionki-Leszczyn, Stowarzyszeniu Na Rzecz Rozwoju Wsi Bełk oraz Kołom Gospodyń Wiejskich z całej gminy.

Zobacz galerię z festynu >>

Artykuł na Czerwionka.info >>

Galeria na Rybnik.com.pl >>

Filmowa relacja w aktualnościach tvp.katowice >>