"Dobroć serca jest tym, czym ciepło słońca: ona daje życie." H. Sienkiewicz

AKTUALNOŚCI

statystyki strony
[info nr 234][Autor: admin][Dodano: 23.06.2011r. 21:09]
Rok szkolny 2010/2011 strony gimnazjum4czerwionka.republika.pl
Jak przebiegał ruch na witrynie w ciągu całego roku szkolnego 2010/2011? Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ciekawostkami dotyczącymi funkcjonowania strony internetowej szkoły ...

Jak wiadomo gimnazjum4czerwionka.republika.pl to aktualnie 234 aktualności, kilkaset zdjęć oraz kilkadziesiąt filmów o życiu i funkcjonowaniu Gimnazjum nr 4 w Czerwionce. Oprócz tego liczne ciekawostki, wywiady, informacje o klasach, specjalne kalendarze, sondy, ankiety, plan lekcji, liczne dodatkowe materiały z różnych przedmiotów, jak i dokumenty szkolne do wglądu, niezbędne informacje dla rodziców.

Od 1 września 2010 do 30 czerwca 2011 odnotowano 13897 odwiedzin, podczas których dokonano 164595 odsłon różnych podstron naszej witryny, co daje średnio 47 odwiedzin na dzień. Średnio "siedzieliśmy" na stronie 3 minuty 13 sekund. Najwięcej odsłon odnotowano w aktualnościach listopadowych, majowych, czerwcowych oraz kwietniowych.
Najchętniej czytane aktualności to info 142 - Wybory uzupełniające 2010 do SU - 744 odsłon; info 143 - Projekt "My są dziołchy z familoków" - 415 odsłon oraz info 167 - Zagraj w Milionerów - 282 odsłony.
Co roku sporo odsłon odnotowywanych jest w planie lekcji, w tym roku: IIIA - 325, IIID - 283, IIA - 270.

Poniżej możemy zobaczyć jak zróżnicowane są ilości odwiedzin na stronie G4.

odwiedziny

A jeżeli już jesteśmy na stronie gimnazjum4czerwionka to jak długo? Wykres poniżej przedstawia odpowiedź na to pytanie.

czas trwania odwiedzin

Wiemy już jak często odwiedzamy stronę G4, jak długo spędzamy tutaj czas, a wykres poniżej pokazuje w jakich godzinach to wszystko się działo.

godziny odwiedzin

Wykres poniżej przedstawia ilości odsłon.

odsłony

Na zakończenie pierwszej części artykułu podsumowanie danych:

podsumowanie

Druga część artykułu to informacje o tym, kto do nas zagląda, oprócz uczniów G4.

kraje

Mogliśmy odnotować sporo wizyt spoza kraju, m. in. z Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, i co dosyć zaskakujące z Brazylii...

Dla zainteresowanych przedstawiamy jeszcze typowo techniczne dane statystyczne dotyczące przeglądarek internetowych oraz systemów jakie posiadają nasi użytkownicy.

przegladarki systemyprzegladarki systemy

Opracowanie: Marcin Gorzawski admin Żródło: YouTube GoogleAnalitics
Copyright by Marcin Gorzawski and G4. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.