100-lecie szkoły
[100-lecie szkoły][Autor: admin][Dodano: 11.11.2014r. 18:10]
STULECIE SZKOŁY
W maju 2016 roku nasza szkoła obchodzić będzie wielki jubileusz - sto lat istnienia, w związku z tym chcemy wydać folder stworzony przez uczniów- "SZKOŁA NASZYMI OCZAMI"

100-lecie szkołyW maju 2016 roku nasza szkoła obchodzić będzie wielki jubileusz - sto lat istnienia, w związku z tym chcemy wydać folder stworzony przez uczniów -

"SZKOŁA NASZYMI OCZAMI"

zachęcamy wszystkich uczniów od pierwszej klasy SP do trzeciej gimnazjum do współredagowania tej publikacji, prosimy Was o prace plastyczne, zdjęcia, wywiady, wiersze. Najlepsze z nich zostaną wydane w pamiątkowym folderze, będzie to wielkie wyróżnienie dla autora i niesamowita pamiątka. Zapraszamy do zapoznawania się z regulaminami konkursów.

100-lecie szkołyKomitet obchodów 100-lecia Szkoły Podstawowej nr 5 w Czerwionce zwraca się z uprzejmą prośbą o udostępnienie fotografii archiwalnych znajdujących się w zasobach prywatnych (zdjęcia klasowe, sceny rodzajowe, budynek SP5). Wszystkie fotografie po skopiowaniu zostaną zwrócone właścicielom. Zdjęcia prosimy przekazywać wychowawcom poszczególnych klas lub bezpośrednio do p. Anny Gudzik.

100-lecie szkołyKONKURS FOTOGRAFICZNY POD TYTUŁEM „SZKOŁA W OBIEKTYWIE”
Skierowany do uczniów Gimnazjum nr 4,
którzy posiadają lub pragną rozwijać swe pasje fotograficzne

Celem tego konkursu jest zaprezentowanie walorów zewnętrznych szkoły oraz ciekawych zajęć odbywających się w ZS3.
Zabierajcie swe aparaty i do dzieła, okazji do stworzenia pięknych fotografii Wam nie braknie na wycieczkach, apelach, akademiach, projektach, zajęciach.
Zdjęcia dobrej jakości należy przekazać na płytach z imieniem, nazwiskiem, klasą, tematem lub krótkim opisem zdjęcia (niekonieczne) do pana Marcina Gorzawskiego.
Fotografie prosimy oddawać do końca lutego 2015 roku.
Najlepsze prace zostaną nagrodzone i opublikowane w folderze z okazji stulecia szkoły.

100-lecie szkołyW związku z nadchodzącym stuleciem szkoły ogłaszamy
KONKURS NA OPRACOWANIE WYWIADU.

KONKURS JEST SKIEROWANY DLA UCZNIÓW klas 4-6 SZKOŁY PODSTAWOWEJ I UCZNIÓW klas 1-3 GIMNAZJUM.

Wymaga przeprowadzenia wywiadu z obecnym uczniem lub z absolwentem ZS3.
W konkursie oceniane będą:
- Format wywiadu.
- Oryginalność.
- Poprawność ortograficzna i językowa.
Na podpisane pracę czekamy do końca stycznia 2015 roku.
Prace prosimy przekazywać do nauczycieli języka polskiego.
Najlepsze prace zostaną nagrodzone i opublikowane w folderze z okazji stulecia.

100-lecie szkołySZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
Z OKAZJI STULECIA SZKOŁY DLA WSZYSTKICH UCZNIÓW SP5 (KLASY 1-6) oraz GIMNAZJUM POD TYTUŁEM
„SZKOŁA MOIMI OCZAMI”.

Prosimy o stworzenie pracy plastycznej pod tytułem „Szkoła moimi oczami”.
Format pracy A4, technika dowolna, ale płaska.
Prace wraz z imieniem, nazwiskiem, klasą prosimy przekazywać swoim wychowawcom do końca lutego 2015 roku.

100-lecie szkołyKONKURS POETYCKI POD TYTUŁEM
"BO JA KOCHAM MOJĄ SZKOŁE
"

Jest on skierowany do wszystkich UCZNIÓW ZS 3.
Od uczniów wymagamy prac własnego autorstwa.
Ocenie podlegać będą:
- Zgodność z tematem.
- Forma (wiersze, rymowanki, limeryki, fraszki, aforyzmy).
- Pomysłowość oraz kreatywność.
Prace prosimy składać do biblioteki na terenie podstawówki lub do nauczycieli języka polskiego z gimnazjum.
Na podpisane prace czekamy do końca grudnia 2014 roku.

Zdjęcia: admin